ХТО МИ

ТОВ «ВОЗКО» є одним з провідних виробників якісної натуральної шкіри, як на Україні, так і за її межами. За період свого існування наше підприємство створило свої традиції і зарекомендувало себе як надійний і добросовісний партнер. Маючи в своєму розпорядженні високий виробничий і кадровий потенціал, ТОВ «ВОЗКО» дотримується свого основного курсу, спрямованого на створення конкурентоспроможної продукції та максимально повне задоволення потреб клієнтів.

Якість нашої продукції має відповідати вимогам споживачів і перевершувати їх очікування. Це є пріоритетним напрямком діяльності ТОВ «ВОЗКО».

ІДЕОЛОГІЯ

 Сучасність - завжди йти в ногу з часом і на крок попереду, використовуючи в своїй діяльності сучасні, передові технології виробництва і методи управління.


МІСІЯ

  ТОВ «ВОЗКО» виготовляє продукцію за новими передовими технологіями з використанням імпортних хімічних матеріалів від провідних європейських фірм. Всі матеріали, що використовуються у виробництві, не містять речовин, заборонених протоколом REACH. Серед нашого асортименту - шкіра для верху взуття, шкіра галантерейна, шкіра для швейних виробів, шкіра для рукавичок, шкіра підкладкова, шкіра зі спилка, шкіра з дрібної сировини - всього понад 20 найменувань Вся продукція , відповідає вимогам і тенденціям світового ринку.
Саме завдяки принципу «Якість за доступною ціною» ТОВ «ВОЗКО» понад 50% своєї продукції експортує до таких країн як: Молдова, Італію, Францію.
За цим стоять невпинний пошук і постійне прагнення до досконалості і підвищення професійної майстерності трудового колективу.
ТОВ «ВОЗКО» щорічно бере участь у міжнародних спеціалізованих виставках взуття, шкіри та хутра «Leather and Shoes» в м Києві.
З огляду на бажання колективу гнучко реагувати на вимоги ринку і високу відповідальність за продукцію перед покупцем, на підприємстві розроблена і впроваджена в 2018 році система менеджменту якості в повній відповідності з міжнародним стандартом ISO 9001-2015.
Висока якість продукції, яка випускається, була високо оцінена власними споживачами, - (знак якості), що дозволило швидко налагодити з ними довгострокові партнерські відносини. На даний момент ТОВ «ВОЗКО» розширює ринок збуту, розвиваючи експортні відносини. Клієнт і його вимоги є основою розвитку і нашого підприємства.

ТОВ "ВОЗКО"

56500, Україна, Миколаївська обл., г. Вознесенськ, ул. Київська 287/1
+38(05134)57454
b2b@vozko.com